niedziela, 28 grudnia 2014

gray houseZastawiałam się długo od jakich zdjęć zacząć, które pokazać pierwsze z naszej krótkiej wyprawy do Norwegii :) bo postów będzie na pewno kilka. Padło na Nas i szary dom,  w który mieszkaliśmy przez dni kilka jako, że Nas jest tu najmniej i Pan Tato zgodził się na zdjęcia ;) Norwegia, jak przewidywałam skradła moje serce w stu procentach :) W drodze z lotniska piszczałam z radości, z każdej strony te bordowe, białe i szare domki, stodoły … one na prawdę tam są !!! cieszyłam się jak dziecko, które spotkało postać ze swojej ulubionej bajki, jak z wymarzonego prezentu, brak mi słów by opisać te emocje :)  a ja z tych co tak mocno wszystko odczuwają i cieszą  ze wszystkiego …
i w tych oknach firan praktycznie  brak, i światła wszędzie rozpalone … i lasy, drzewa, morze co chwila i te domki na skarpach, ale to już następnym razem pokażę ;)

7 komentarzy:

 1. Cudne! Marzę o Norwegii! My byliśmy kilka lat temu ma Wyspach Owczych i tęsknię za tymi uroczymi domkami, dachami i górami pokrytymi tak cudnie trawą, jakby ktoś ją kosił co rano:) i za owcami! One tez tam były:))) Czekam z niecierpliwością na kolejne kadry!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj to musiało być pięknie !!! ∆
   Już pędze wyguglować i ogladać :D
   pozdrawiam ciepło :*

   Usuń
  2. Oj tak, a ja wzdycham do szarych desek na Waszych zdjęciach.. Wiec nie wiem co będzie jak pokażecie więcej...:)

   Usuń
 2. Ale zimniej tam chyba było niż teraz w Polsce? A wy w sweterkach :-)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My byliśmy w połowie grudnia i w okolicach Oslo, więc pogoda dokładnie taka jak w Polsce :)

   Usuń
 3. och, cudnie!!!! I Wasze zdjęcia - piękna pamiątka!!! Takich zdjęć mi brakuje. Wszędzie tylko Franek .... sam .... a naszej trójki zdjęć mam jak na lekarstwo!!! Pełna zachwytów, pozdrawiam ciepło!!! Ola

  OdpowiedzUsuń
 4. Ola, ten kraj pod względem koloru, budownictwa i piękna jest wymarzony dla Ciebie. Piękne zdjęcia, w pięknym skandynawskim klimacie. Na 2015 życzę Ci dłuższego pobytu w Norwegii, a nam czytelnikom bloga zdjęć, które będziemy podziwiać z zapartym tchem.

  OdpowiedzUsuń