piątek, 24 stycznia 2014

Kids were here ...

"W tej chwili można bardzo łatwo popaść w frustrację z powodu bałaganu, który jest rezultatem życia z dziećmi. Ten zestaw (zdjęć) przypomina mi, jak szybko to wszystko minie. Przyjdzie dzień gdy zabawki wylądują w skrzynkach i nikt nie będzie się nimi bawił. Będę tęsknić za tym. Uświadamiam sobie aby zwolnić. Nie stresować się tym. Moje szczęście nie zależy od tego, że wszystko jest na swoim miejscu, a dom jest czysty i uporządkowany.
Pewnego dnia będziemy mieć wspaniałe wspomnienia. Dowody zapisane w naszych sercach i umysłach naszych dzieci. Fotografie, które przeniosą nas z powrotem do tych samych dni, kiedy nasze dzieci były tutaj." - Jude Wood Informacja dla Tych co od niedawna śledzą bloga ;)
Projekt w Polsce rozpoczął się w maju ubiegłego roku , prowadzony jest na Forum Fotografii Dziecięcej DWO, przystąpiło do niego kilkadziesiąt osób z całej Polski i nie tylko. Fotografujemy tym razem nie dzieci a ślady po nich, które dziś niejednokrotnie nas denerwują a kiedyś będą dla nas  fajną pamiątką i wspomnieniem tego co było ...
Finałem projektu będzie  wernisaż  wykonanych przez nas zdjęć :-)
Znamy już datę 10 maj 2014r. :-)
Wszystkich, którym idea projektu się podoba, którzy zaczęli prowadzić projekt indywidualnie dla siebie
zachęcam do nadsyłania śladów - zdjęć na adres aleksandra.wrzos@interia.pl - nagrodą dla jednej z wybranych prac będzie właśnie pokazanie jej na wernisażu !!!7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. taaaaa.... pierniczek, boski PPPPPPP

   Majgad, ale jakbym zrobiła zdjęcia bałaganu moich dzieci, to pewnie tłumy gapiłyby się długo zastanawiając co to? (oczywiście nie chodzi o to jakie mam genialnie bałaganiarskie dzieci, ale o ilość i szybkość bałaganu jaki tworzą ;-)
   super projekt!!!

   Usuń
 2. A do kiedy można przysyłać zdjęcia? I w jakiej ilości ? ;) ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana do marca można nadsyłać, w ilościach dowolnych ;)
   Zapraszam serdecznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń